2010/03/24

Szerencsétlen vereség óriási hangulatban

Fantasztikus hangulatú mérkőzésen veszítette el veretlenségét az Aljas HFC az ELTE Bajnokságban. A hozzánk hasonlóan szintén nem labdazsonglőrökből álló, brusztolós focival előrukkoló Vastüdő győzött le minket 2-1-re.

A meccs elején hamar hátrányba kerültünk, amit a kezdeti megilletődöttséget követően az egyetlen épkézláb kontrából még a szünet előtt sikerült kiegyenlíteni. Fordulás után nem tűnt úgy, hogy bármelyik csapat be fog találni, egy szerencsétlen mozdulat után azonban újra az ellenfél ünnepelhetett. Az utolsó pillanatig rakkoltunk becsülettel az egyenlítésért, de lilában feszengő együttesünk csak kapufáig jutott.

Összességében elmondható, hogy szinte saját tükörképünk, egy rendkívül tudatosan futballozó, szimpatikus, küzdeni tudó gárda ellen szenvedtünk vereséget. Amit az elmúlt hetekben Fortuna odaadott, azt most visszavette, erősen döntetlenszagú meccsen a szerencsésebb csapat diadalmaskodott.

A nap negatívuma mégsem a vereség, hanem hogy Imi polip a második félidőben ijesztő sérülést szenvedett. Szerencsére kiderült, nem tört el az ujja, mindössze kificamodott, az orvosi stáb este rendbe is rakta.

Köszönjük mindkét fél szurkolóinak a nagy hangzavart, a remek hangulatot!

MARADTUNK AZ ÉLEN: TABELLA ITT - KATTINTS!

Aljas HFC - Vastüdő 1-2 (1-1)
Gsz.: Szabó M.
Aljas: Molnár I. - Vass B., Furik Zs., Kívés L., Nagy B., Csóti N., Szamosközi G., Szabó M.

Roger: "Bár minden tiszteletem az ellenfélé, hiszen nagyot harcoltak, és megölték a fő fegyvereinket, ezt a meccset még így is hozni kellett volna. Sajnos rosszak voltunk, van ilyen... Jövő héten javítunk!"

Eredmények: Oranje - Söry 1-5, Statikus Gumirugók - El Niño 2-0, CSTB tarcsi - Galmácsi Tábor 1-2.

10 megjegyzés:

1. hát csak megerősíteni tudom a tegnapi mondataimat!
    jó csapat a Vastüdő és nyertek, mert felkészültek belőlünk, a mi játékunkat játszották.
    ez meglepett minket, talán ezért, de nem mentünk jól! küzdöttünk az igaz, hajtottunk, de valahogy nem jött ki az igazi Aljas