2011/11/09

Erőnléti edzés

Viharvert csapattal vette fel a harcot az Aljas család a Légszomjjal a bajnokság 8. fordulójában, ennek pedig nem is lehetett más a vége, mint vereség (0-4).

Az első félidő nagy részében még méltó partnerei voltunk az ügyes, gyors játékosokat is felvonultató ellenfélnek, kapufát is lőttünk, a védekezésben viszont már ekkor is mutatkoztak komoly hiányosságok és a támadásokra is leginkább a tanácstalanság volt jellemző. Ezek a "tünetek" a szünet után csak súlyosbodtak, a hajrában pedig erőnkkel teljesen elkészülve csak lézengtünk a pályán. A súlyosabb vereséget pusztán azért kerülhettük el, mert Pufi több nagy ziccerben is bravúrosan avatkozott közbe.

Az utolsó három fordulóban immár a becsületünk a tét! (FOTÓ: KOMMISSAR ROT)

Aljas HFC - Légszomj 0-4 (0-1)
Aljas: Letenovics-Nagy R. - Kívés L., Furik Zs., Szabó M., Antal G., Csóti N.