2011/09/05

Győzelem az edzőmeccsen

Remek hangulatú, hasznos edzőmeccset nyert meg csapatunk 8-7-re a Vastüdő ellen, Rákoskeresztúron.

A találkozó elején nagyon látszott az Aljas seregen, hogy jó páran nem rúgtak túl gyakran labdába a holtszezonban, az ellenfél előnyt is szerzett, amit viszont a szünetig sikerült is kiegyenlíteni. 1-3 után szerencsére sikerült emelni a fordulaton, átvettük az irányítást, és a helyzetek száma alapján egy góllal talán megérdemelten is győztünk annak ellenére, hogy a legvégét az ellenfél nagyon megnyomta.

Köszönjük a Vastüdőnek a felkérést és a szokásos sportszerűséget, egyben sok sikert kívánunk nekik az őszi szezonra! Azt azért leszögezhetjük, hogy mindenben fejlődni kell, ha szeretnénk helytállni a B ligában.

Vastüdő - Aljas HFC 7-8 (3-3)
Gsz.: Szabó M. (2), Nagy B. (2), Kívés L., Antal G., Csóti N., Molnár I.
Aljas: Letenovics-Nagy R. - Kívés L., Nagy B., Vass B., Szamosközi G., Szabó M., Csóti N., Molnár I., Antal G.

1 megjegyzés:

1. Nem voltunk 100%-osak, de azért voltak biztató jelek! Mondjuk ez nem is csoda hosszú szünet után...... A végén nagyon kiengedtünk és nem figyeltünk, ez a bajnokságban már nem lesz megengedhető, erre majd figyeljünk! Ennél majd azért jóval több kell. Köszönjük a lehetőséget a Vastüdőnek, nagyon hasznos volt, csak jó kint van a pálya! :))