2013/02/21

Pontmentés az utolsó pillanatban

Döntetlennel zárult az Aljas család történetének 250. tétmérkőzése. A Marek FC ellen kétszer is kétgólos hátrányban voltunk, innen álltunk fel az utolsó 5-6 percben (3-3).

Az első félidőre megfelelően lesújtó jelzőt nehéz találni. Közünk nem volt a meccshez, hibát hibára halmoztunk, így ellenfelünk teljesen megérdemelten tett szert kétgólos előnyre. A szünet után egy egyéni alakítással összejött a szépítés, egy pontrúgásnál viszont szunyókáltunk, így ismét hirtelen kettő lett közte. Jó öt perccel a vége előtt Gergő egy hatalmas bombával nyílttá tette a találkozót, a csata utolsó jeleneteként pedig lecsapott a kettes figura és megmentett nekünk egy pontot.

Nehezítette a helyzetünket, hogy egy cserével kellett kiállni a hiányzók miatt, a látottak alapján kihoztuk a maximumot az összecsapásból a döntetlennel. Továbbra is a dobogón állunk, de még két nehéz ütközet hátravan.

Aljas család - Marek FC 3-3 (0-2)
Gsz.: Szabó M. (2), Antal G.
Aljas: Molnár I. - Kívés L., Szabó M., Antal G., Csóti N., Mihály A.